I tisdagens blogginlägg skrev jag ju att jag skulle börja publicera de kommentarer jag får, även om jag inte svarar på dem så ska de i alla fall publiceras så att ni, mina kära läsare, kan läsa era egna och andras kommentarer.
Jättebra! Sen uppstod ett problem. Min "kära" ME-hjärna ställde till det och jag glömde helt och hållet av att jag ju skulle börja publicera kommentarerna som kom in. Jag glömde bara helt av det! Det är nästan så jag skäms...!
Jag är ledsen att jag skrev en sak och sedan gjorde en annan, eller rättare sagt, inte gjorde någonting. Men nu gör jag ett nytt försök och nu ska jag verkligen försöka att inte glömma av det!
Så ikväll kommer jag publicera alla kommentarer jag fått under de senaste veckorna och så fortsätter det så härdanefter också, att era fina och mycket uppskattade kommentarer publicerar så vi alla kan ta del av dem på bloggen!
Ett stort, stort TACK för att ni, mina kära läsare, än en gång tålmodigt står ut med mina misstag orsakade av min "kära" lilla ME-hjärna som dessvärre inte alls, inte på långa vägar, fungerar så som den ska. Tack! 💙💙💙

Men snälla du, inte ska du skämmas. Jag har inte ens reagerat på det. Trodde inte att du orkade, sen glömde jag också. Ta inte så hårt på ditt skrivande på bloggen. Det blir mer stress än roligt till slut. Var rädd om dig. Varm kram.🤗❤️🐶❤️🥰👩❤️💋👩😘I-M